close icon
close icon

Odmítnutí odpovědnosti

MostbetCZWelcome nenabízí hazardní hry, ale poskytuje pouze objektivní informace o (online) kasinech v nejširším slova smyslu. MostbetCZWelcome není součástí žádného (online) kasina ani není jeho vlastníkem.

Hazardní hry

Veškeré informace na MostbetCZWelcome, jako jsou například recenze kasin, recenze výherních automatů a novinové články, mají pouze informativní charakter. Obsah na MostbetCZWelcome není určen jako pobídka nebo rada k účasti na online hazardních hrách.

MostbetCZWelcome obsahuje odkazy na webové stránky třetích stran. MostbetCZWelcome neodpovídá za obsah těchto webových stránek. Pokud se chcete účastnit aktivit na těchto webových stránkách, doporučujeme, abyste si ověřili, že jste k tomu oprávněni. To, zda jste oprávněni účastnit se (online) hazardních her, závisí na různých faktorech, například na vaší osobní situaci a místě bydliště. Tyto informace nemáme k dispozici, a proto nemůžeme určit za vás, zda jste oprávněni se těchto aktivit účastnit.

Účast na nelegálních aktivitách výslovně odmítáme. Nedáváme svolení k tomu, abyste naše webové stránky jakýmkoli způsobem využívali k účasti na nelegálních aktivitách.

Jakákoli účast na (online) hazardních hrách je zcela na vaše vlastní náklady a riziko. Hazardní hra znamená, že můžete vyhrát peníze, ale také že můžete peníze prohrát. Neneseme žádnou odpovědnost za škody nebo ztráty, které utrpíte po nebo v důsledku účasti na (online) hazardních hrách nebo návštěvy webových stránek, na které MostbetCZWelcome odkazuje. Za zvolenou herní strategii nesete výhradní odpovědnost. Žádná herní strategie nezaručuje zisk a hazardní hry nejsou vhodné pro vytváření strukturálních příjmů.

Copyright

Všechny informace na těchto webových stránkách jsou napsány zaměstnanci nebo jménem společnosti MostbetCZWelcome. Informace na stránkách MostbetCZWelcome můžete citovat nebo na ně odkazovat pouze v případě, že tak činíte prostřednictvím odkazu na informace na stránkách MostbetCZWelcome. Všechny texty, obrázky a výrazy na MostbetCZWelcome jsou chráněny autorským právem.

MostbetCZWelcome podniká kroky proti osobám nebo společnostem, které porušují autorská práva MostbetCZWelcome. V případě potřeby podnikneme právní kroky. Můžeme tak učinit například v případě, že jsou články kopírovány nebo přepisovány bez našeho výslovného souhlasu. Z judikatury vyplývá, že náhrada škody může činit až 0,72 EUR za slovo.

to_up